Wild Wild West: The great train heist – tai dar vienas NetEnt kūrėjų darbas, pasižymintis puikia kokybe. Jame netrūksta nutrūktgalviškų nuotykių, netikėtų bei nuotaikingų akimirkų bei įdomių personažų.

Žaidimo tema

Laukinių vakarų tema domina tikrai ne vieną dešimtmetį ir turi labai didelį būrų. Galbūt todėl, kad  tai asocijuojasi su nuotykiais, intrigomis, pavojais, netikėtumais bei gerokai skiriasi nuo monotoniškos daugelio žmonių kasdienybės. Taigi, jei ir jums ši tema yra nesvetima, tikrai turėtumėte praleisti ne vieną vakarą žaisdami šį žaidimą. Na, o liūdėti tikrai nebus kada – negana to, kad visas žaidimas yra persmelktas Laukinių vakarų kultūros, jis turi ir ypač įtraukiantį siužetą. 4 piktadarių šutvė nusprendžia parodyti savo jėgą ir surengti didžiulį traukinio apiplėšimą. Tačiau, ar tikrai išdegs šis planas? Sužinosite, jei sužaisite šį žaidimą.

Kaip žaisti?

Šiame žaidime surasite 5 rites bei 10 laimėjimo eilučių. Mažiausia statymo vertė gali būti 0,10 euro, tuo tarpu, jei esate pirmenybę linkę teigti dideliems biudžetams, galėsite statyti  ir 100 eurų. Monetų vertė gali siekti nuo 1 euro cento iki 1 euro. Mažiausi laimėjimai laukia išvydus deimantų, širdies, kastuvo bei klubo cimbolu, tuo tarpu didžiausią vertę turi piktadarių simboliai. Žaidimas yra pasiekiama ne tik kompiuterių, bet ir planšetinių kompiuterių bei išmaniųjų telefonų naudotojams.

Premijos bei nemokami sukimai

Išvydus seifo simbolį, vertėtų nudžiugti. Tai reiškia, jog jums bus suteikta premija – net iki 30 nemokamų sukimų.

Išvados

Norintiems bent trumpam prisilieti prie įspūdingų Laukinių vakarų nuotykių, tikrai verta rinktis šį žaidimą. Juo labiau, kad ir RTP yra pakankamai geras – siekia 96, 74 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.

Pagrindinis » Žaidimai » Wild Wild West: The Great Train Heist