Jei bent kiek domitės kazino žaidimais ir jų kūrėjų darbais, tai, ko gero, pastebėjote, kad NetEnt  kompanija mėgsta juo kurti įvairiomis temomis. Piktavališkai nusiteikusios gaujos; fantastinės detalės; išgalvoti personažai – visa tai galima surasti kituose šios kompanijomis žaidimuose. Tačiau negalima pamiršti, kad daugelis žmonių jaučia simpatiją 80 – iesiems metams, jų stiliui, muzikai, kultūrai. Būtent apie tai ir yra 2018 metais pasirodęs šio kompanijos kūrinys Twin Spin Deluxe.

Žaidimo tema

Jei bent trumpam svajojate sugrįžti į 1980 – uosius, tai šis žaidimas jus tikrai nukels į tuos metus. Jis pripildytas ryškių neoninių šviesų, nuotaikingos to meto muzikos, o visos detalės persmelktos to laikmečio stilistika. Kiekvienas jūsų sukimas bus apšviestas ryškių spalvų, kurios pakels nuotaiką net liūdniausią vakarą.

Kaip žaisti?

Šiame žaidime surasite 6 rites bei 5 laimėjimo eilutes. Statymų vertė siekia nuo 1 iki 10 eurų, tuo tarpu monetų vertė nuo 1 euro cento iki 1 euro. Beje, šis žaidimas yra pritaikytas ne tik kompiuterių, bet ir mobiliųjų įrenginių naudotojams. Žaidime surasite puikiai pažįstamus simbolius, tokius, kaip deimantai ar vyšnios. Tad, jei pasiilgote ne tik 1980 – ųjų, bet ir seno gero klasikinio vaisių mašinos žaidimo, tai Twin Spin Deluxe ir yra tai, ko ieškojote.

Premijos ir nemokami sukimai

Kaip ir kiti, ši žaidimas jums yra paruošęs ir puikių premijų, didinančių jūsų galimybes laimėti. Sėkmės atveju jums bus suteikta net 50 nemokamų sukimų.

Išvados

NetEnt visada turi kuo nustebinti. Tai – žaidimas visiems, kurie nori bent trumpam prisiminti 1980 – ųjų nuotaikas, išgirsti to laikmečio muziką ar tiesiog pasidžiaugti ryškiomis spalvomis. Na, o žaidimo RTP siekia 96, 61 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.