The Wish Master

Pasuk „The Wish Master“ video lošimo automato būgnus ir išpildyk savo norus! Žaidime yra nuostabi „The Wish Master“ funkcija, suteikianti 10 nemokamų sukimų. Ant būgnų pasirodžius „Scatter“ simboliui, iš butelio išlenda džinas, kuris suaktyvina šią įdomią funkciją.

Džinui išlindus iš butelio galima aktyvuoti ne vieną specialią žaidimo funkciją. Galima gauti x2 arba x3 daugiklių, išsiplečiančių ir bet kuriose būgnų vietose atsirandančių „Wild“ simbolių, konkrečius simbolius galinčių pakeisti specialų „Wild“ simbolių ir net visą laukinį būgną! Skamba neblogai, tiesa?

Šiame žaidime mažiausias statymas yra 0,20 Eur už sukimą, o didžiausias – 100 Eur. Kam nepatinka kas kartą spausti mygtuką „Spin“, gali įjungti automatinį būgnų sukimą (angl. Autoplay). Didelėmis sumomis žaidžiantys žaidėjai gali rinktis maksimalų statymą (ang. Max bet). Šiame žaidime žaidėjai gali rinktis 1-10 statymo lygius ir skirtingą monetų vertę.

Laimintys deriniai turi prasidėti nuo kairiausio būgno ir nepertraukiamai tęstis į dešinę. Jei toje pačioje eilutėje yra keli laimintys deriniai, išmokamas tik didžiausias laimėjimas. Jei laimintys deriniai sukuriami keliose eilutėse, tuomet laimėjimai sumuojami.

Lošimo automato charakteristika

 • Programinės įrangos teikėjas: „NetEnt“
 • Būgnai: 5
 • Laiminčios linijos: 20
 • Išleidimo metai:  2014 m.
 • RTP: 96,65%
 • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
 • Specialios funkcijos: daugikliai, „Wild“ simboliai, „Wish Master“ funkcija, „Scatter“ simbolis, nemokami sukimai

„Wish Master“ lošimo automato funkcijos

Na, o dabar atėjo metas išsamiau panagrinėti „The Wish Master“ video lošimo automato funkcijas. Bet kur ant būgnų atsirandantis „Scatter“ (sklaidos) simbolis aktyvuoja vieną iš „The Wish Master“ funkcijų su 10 nemokamų sukimų:

 • „Extra Wild“: konkretūs simboliai pakeičiami laukiniais simboliais, kuriuos šiame žaidime vaizduoja liūtas ir gyvatė;
 • „Wild Reel“: visas būgnas, ant kurio nusileido „Scatter“ simbolis, užpildomas „Wild“ simboliais;
 • „Expanding Wild“: bet kuris ant būgno nusileidžiantis „Wild“ simbolis išsiplečia, kad uždengtų visą būgną;
 • Daugiklis: visi linijų laimėjimai yra padauginami iš 2 arba iš 3. Abu daugikliai gali būti aktyvuoti tuo pačiu metu, visus linijų laimėjimus padauginant iš 6.
 • „Random Wild“: du „Random Wild“ simboliai atsitiktinai atsiranda ant būgnų po kiekvieno sukimo, uždengdami bet kokius ant būgnų esančius simbolius.

Nemokamų sukimų metu galima gauti papildomų sukimų (5) išsukus „Scatter“ simbolį ir dar kartą aktyvavus „The Wish Master“ funkciją.

Santrauka

Manome, kad daugumą žaidėjų sužavės žaidimo grafika ir tema. „The Wish Master“ buvo išleistas prieš kurį laiką (2014 m.), tačiau neseniai buvo atnaujintas į HTML5 formatą, todėl dabar veikia mobiliuosiuose bei planšetiniuose įrenginiuose. Nors šis video lošimo automatas yra paprastas, jis siūlo dosnias premijas. Taip pat žaidimą galima išbandyti nemokamai tiesiog čia.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.