Starburst žaidimo aprašymas

Įdomu tai, kad tuomet, kaip pasirodė šis žaidimas, t.y., 2012 metais, kazino ekspertai nieko gera jam nežadėjo – nebuvo tikimąsi, kad šis žaidimas galėtų sulaukti didelio populiarumo. Ir tai buvo pakankamai gluminanti situacija, kadangi visi kompanijos NetEnt kūriniai paprastai yra vertinami ypač gerai. Taigi, prasti šio žaidimo vertinimai skambėjo iš tiesų labai netikėtai. Tačiau bene geriausia žinia yra ta, kad pesimistiški spėjimai tikrai nepasitvirtino – šiandien Starburst yra vertinamas kaip ypač populiarus žaidimas ir šiuo aspektu ne ką mažiau nusileidžia kitiems NetEnt kūriniams.

Žaidimo tema

Sakoma, kad brangakmeniai yra tai, kas patinka daugeliui. Ir iš tiesų, jei norite jų matyti kuo daugiau, tai jums tikrai verta rinktis šį žaidimą, nes būtent čia jie ir vaidina pagrindinį vaidmenį. Safyrai, briliantai, deimantai, rubinai, smaragdai – viso žaidimo metu jus džiugins viena už kitą gražesni brangieji akmenys. Be to, visi šie akmenys sukuria spalvų įvairovę ir atrodo ypač nuotaikingai.

Kaip žaisti?

Mažiausias statymas, kurį galite atlikti, yra 0,01 euro cento, tuo tarpu didžiausias statymas siekia 100 eurų. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad šis žaidimas puikiai tinka įvairų biudžetą mėgstantiems žmonėms. Jūsų laukia 10 lygių bei 7 skirtingų verčių monetos.

Premijos ir nemokami sukimai

Nemokami sukimai – taip pat nesvetimi šiam žaidimui: sėkmės atveju galite gauti net 3 nemokamu sukimus.

Išvados

Taigi, šis žaidimas kuo puikiausiai paliudija, kad net ir net ir ekspertų spėjimai  ne visada yra linkę pasitvirtinti. Tad, jei ieškote smagaus, tačiau nesudėtingo žaidimo, tikrai verta praleisti laiką žaidžiant Starburst. Be to, šis žaidimas pasižymi ir neblogu RTP, siekiančiu 96,1 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.