„Sakura Fortune“ lošimo automate rytietiška tema vaizduojama japonų princesė, kuri pasakoja apie didžiulius turtus ir kovoja su blogiausiais pasaulio imperatoriais. Lošimo automatą, kurį sukūrė „Quickspin“ programinės įrangos kūrėjai, sudaro 5 būgnai ir 40 laiminčių linijų. Žaidime yra nemažai premijinių funkcijų – nuo „Wild“ iki nemokamų sukimų ir specialios pakartotinio sukimo funkcijos.

Pasinerkite į žydinčių medžių ir auksinių drakonų pasaulį žaidime „Sakura Fortune“, kuris gali pasigirti „Sakura Fortune“ pakartotiniais sukimais, nemokamais sukimais ir paslaptingąja „Nudge“ funkcija. Beje, šiame žaidime „Quickspin“ debiutavo su savo naująja žaidėjams užduotis sukuriančia „Achievements Engine“ technologija. Už užduočių įvykdymą žaidėjai gauna žetonų, už kuriuos jiems suteikiama galimybė pasinaudoti tam tikra žaidimo funkcija.

„Sakura Fortune“ minimali sukimo vertė yra 0,20 Eur, o maksimali – 100 Eur. Šiame žaidime galima pasirinkti automatinio žaidimo funkciją ir nustatyti, kiek kartų norite, kad būgnai suktųsi automatiškai (nuo 10 iki 1000 kartų). Beje, žaidėjai negali rinktis laiminčių linijų skaičiaus, nes čia jis yra fiksuotas (40).

Lošimo automato charakteristika

 • Programinės įrangos teikėjas: „Quickspin“
 • Būgnai: 5
 • Laiminčios linijos: 40
 • Išleidimo metai:  2017 m.
 • RTP: 96,58%
 • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
 • Specialios funkcijos: nemokami sukimai, „Scatter“ simbolis, „Wild“ simbolis, „Sakura Fortune“ pakartotiniai sukimai

„Sakura Fortune“ lošimo automato funkcijos

Dabar šiek tiek aptarkime pagrindines „Sakura Fortune“ lošimo automato funkcijas.

 • „Princess Wild“ simbolis – tai yra 4×1 laukinis „Scatter“ simbolis, kuris pasirodo tik ant 2,3 ir 4 būgnų tiek pagrindiniame žaidime, tiek nemokamų sukimų raunde. „Princess Wild“ veikia kaip „Wild“ ir „Scatter“ simbolis, ir pakeičia visus kitus simbolius.
 • Premijiniai „Scatter“ simboliai pasirodo tik pagrindiniame žaidime. Jie gali pasirodyti ant bet kurio iš būgnų. Trys ar daugiau šių simbolių aktyvuoja nemokamus sukimus.
 • „Sakura Fortune“ pakartotiniai sukimai: 2 per visą būgną pasirodę „Princess Wild“ simboliai suaktyvins pakartotinio sukimo funkciją. Pakartotinių sukimų skaičius priklauso nuo ant būgnų pasirodžiusių „Princess Wild“ simbolių skaičiaus. Už du simbolius gausite 2 pakartotinius sukimus, už kiekvieną papildomą laukinį simbolį atitinkamai gausite ir pakartotinių sukimų. Funkcija pasibaigia, kai daugiau nepasirodo laukinių simbolių. Funkcijos metu gali būti suaktyvinti nemokami sukimai.
 • Nemokami sukimai: trys ar daugiau premijinių „Scatter“ simbolių aktyvuoja nemokamus sukimus. Nemokamų sukimų metu bet koks „Princess Wild“ simbolis ant būgnų išsiplės per visą būgną ir suteiks papildomą nemokamą sukimą. „Princess Wild“ simbolis ant būgnų išbus visą nemokamų sukimų raundą.

Santrauka

Tai gana ryškus ir įdomus internetinis lošimo automatas, kurį rekomenduojame išbandyti tiek naujokams, tiek pažengusiems žaidėjams. Pasiruoškite susipažinti su karinga japonų princese ir, kartu nugalėję imperatorius, džiaugtis turtais! „Sakura Fortune“ internetinį lošimo automatą galite nemokamai išbandyti čia arba žaisti iš tikrų pinigų šį žaidimą siūlančiuose kazino internetu.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.