„Route of Mexico“ yra tikroviškas 5 būgnų, 3 eilučių ir 20 laiminčių linijų EGT lošimo automatas, kuris suteikia galimybę žaidėjams keliauti palei Meksikos sieną kertant dykumą ir patiriant daugybę nuotykių. Tačiau man asmeniškai įdomiausia buvo tai, jog šis video lošimo automatas siūlo net 4 kaupiamuosius fondus (angl. jackpot).

Čia galite tikėtis unikalios atmosferos ir daug veiksmo. Dauguma EGT lošimo automatų pasižymi labai realistiškais vaizdais. „Route Of Mexico“ yra akivaizdus to pavyzdys. Žaidimo fonas buvo sukurtas taip, kad atrodytų kaip Meksikos dykuma, kurioje dominuoja kaktusai, kalnai ir smėlio kopos. Iš tiesų, vaizdai labai realistiški.

„Route Of Mexico“ statymai svyruoja nuo 20 iki 400 kreditų. Taip pat žaidime įdiegta automatinio žaidimo ir „Gamble“ funkcijos (liet. rizikos lošimas). Laimėję galite rinktis „Gamble“ funkciją ir pabandyti padvigubinti savo laimėjimą. Reikės atspėti užverstos kortos spalvą. Jei pavyks, laimėjimas bus padvigubintas. Deja, suklydus pralošite savo laimėjimą ir grįšite prie būgnų sukimo.

Kantrybė ir keli papildomi kreditai yra du esminiai elementai norint sėkmingai įveikti „Route of Mexico“. Žaidimas pasižymi gana dideliu kintamumu, todėl laimėti yra šiek tiek sunkiau nei vidutiniškai. Žaidime išvysite šarvuočius, erelį, kortų simbolius, jauną moterį ir kaubojų, kuris pagal išmokėjimų lentelę išmoka didžiausius laimėjimus. Laimintis derinys turi prasidėti nuo pačio kairiausio būgno ir nepertraukiamai tęstis į dešinę. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šį žaidimą.

Lošimo automato charakteristika

 • Programinės įrangos teikėjas: EGT
 • Būgnai: 5
 • Laiminčios linijos: 20
 • Išleidimo metai:  2017 m.
 • RTP:
 • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
 • Specialios funkcijos: nemokami sukimai, „Wild“ simbolis, „Scatter“ simbolis

„Route of Mexico“ lošimo automato funkcijos

O dabar įdomiausia dalis – specialios žaidimo funkcijos ir premijos. Panagrinėsiu išsamiau, kad žinotumėte, ko galima tikėtis šiame video lošimo automate.

Šiame žaidime premijinių funkcijų daug nėra, tačiau nepamirškite, kad čia jūsų laukia net 4  „Mystery Jackpot“. Čia taip pat sutiksite „Wild“, „Scatter“ simbolius ir nemokamus sukimus. Dabar šiek tiek trumpai aptarsiu kiekvieną iš jų.

 • Nemokami sukimai (angl. free spins). Juos aktyvuosite, kai ant 2, 3 ir 4 būgnų pasirodys trys „Scatter“ simboliai. Šiek tiek nuvylė tai, jog jų suteikiama vos trys, tačiau tai atperka garantuotai pasirodantys išsiplečiantys „Wild“ simboliai, kurie uždengia visą būgną. Nemokamų sukimų metu pasirodę „Wild“ simboliai išlieka savo vietose iki nemokamo lošimo pabaigos. Be to, šiame režime taip pat galima gauti papildomų nemokamų sukimų.
 • „Wild“ simboliai (liet. laukiniai simboliai). Jie pasirodo ant 2, 3 ir 4 būgnų bei pakeičia visus kitus simbolius, išskyrus „Scatter“ ir papildomą sukimą (angl. extra spin).
 • „Scatter“ simboliai. Už tris šiuos simbolius ant 2, 3 ir 4 būgnų suteikiami trys nemokami sukimai.
 • „Jackpot“ (liet. kaupiamasis fondas). Tai keturių lygių „Mystery jackpot“. Kiekvieną lygį žymi skirtingi kortų ženklai: 1-ą lygį žymi kryžius, 2-ą – būgnai, 3-ią – širdys, o 4-ą – vynai. Kaupiamuosius fondus galima atrakinti visiškai atsitiktinai pagrindinio žaidimo metu pasirodžius „Jackpot Cards“. Šiame mini žaidime reikia rinktis kortas iš 12 užverstų kortų, kol atversite tris vienodos rūšies kortas. Tuomet gausite atitinkamą lygį ir išmokėjimą.

Santrauka

Man patiko „Route of Mexico“ žaidimas, nes čia viskas aišku ir paprasta. Jis tinka įvairaus lygio lošimo automatų gerbėjams, ypač pradedantiesiems, nes neperpildytas funkcijomis ir premijomis. Trumpai tariant, „Route Of Mexico“ yra klasikinis EGT video lošimo automatas. Be abejonės, daugelį žaidėjų vilioja galimybė laimėti kaupiamąjį fondą. Pirmiausia rekomenduoju žaidimą išbandyti nemokamai. Sėkmės!

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.