„Mermaid’s Diamond“ yra 720 išmokančių linijų video lošimo automatas, kurį sukūrė „Play’n GO“ programinės įrangos kūrimo studija. Veiksmas vyksta povandeniniame pasaulyje, kuriame dominuoja undinės, jūros būtybės, brangakmeniai ir lobių skrynios. Svarbiausi simboliai yra undinė („Wild“) ir lobių skrynia („Scatter“). Žaidėjai gali nemokamai pasukti šio stebuklingo lošimo automato būgnus kazinokaralius.com svetainėje.

Pasinerkite į nuostabų povandeninių lobių pasaulį unikaliame „Mermaid’s Diamond“ video lošimo automate. Plaukite jūra kartu su kalmarais ir rajomis, ir atraskite paslėptų brangakmenių, tokių kaip rubinai, smaragdai ir ypač vertingi deimantai. Laimintys deriniai galioja tiek iš kairės, tiek į dešinę. Šis žaidimas suteikia 720 būdų laimėti vieno sukimo metu!

Undinė yra „Wild“ simbolis. Kai ant to pačio būgno pasirodo du ar daugiau undinės simbolių, ji ištiesia savo uodegą ir uždengia visą būgną, kad padėtų jums laimėti dar daugiau. Poseidonas gali panaudoti savo galingą trišakį, kad atsitiktinai sukurtų papildomų laukinių simbolių (angl. Wild symbols) bet kurio sukimo metu.

Žaidimo „Mermaid‘s Diamond“ mažiausias statymas yra 0,20 Eur už sukimą, o didžiausias – 100 Eur. Beje, kam nepatinka kas kartą spausti mygtuko „Spin“, gali rinktis automatinį būgnų sukimą (angl. Autoplay).

Lošimo automato charakteristika

  • Programinės įrangos teikėjas: „Play‘n Go“
  • Būgnai: 5
  • Laiminčios linijos: 720
  • Išleidimo metai:  2017 m.
  • RTP: 96,00%
  • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
  • Specialios funkcijos: nemokami sukimai, „Wild“ simbolis, „Scatter“ simbolis

„Mermaid‘s Diamond“ lošimo automato funkcijos

O dabar pats metas aptarti šio video lošimo automato funkcijas ir premijinius žaidimus. Taigi, apie viską iš eilės.

  • „Trident Wild“: mistinė jėga atsitiktinai aktyvuoja ir prideda „Wild“ simbolį (-ius) ant vieno arba dviejų būgnų, kad turėtumėte galimybę sukurti daugiau laiminčių derinių. „Wild“ simbolį vaizduoja pati undinėlė. Šis simbolis pakeičia visus trūkstamus simbolius laiminčiame derinyje, išskyrus „Scatter“.
  • „Divine Intervention“: dieviškas poseidono įsikišimas gali padėti stebuklingai sugeneruoti penktąją skrynią, suteikiančią nemokamus sukimus!
  • Nemokami sukimai (angl. Free Spins): penkios lobių skrynios („Scatter“ simboliai) aktyvuoja nemokamus sukimus. Lobių skryniose slepiasi iki 25 nemokamų sukimų. Rinkitės skrynią ir sužinokite, kiek nemokamų sukimų laimėjote. Jei nemokamų sukimų metu pasirodys daugiau lobių skrynių („Scatter“ simbolių), gausite papildomų nemokamų sukimų. Už 3 „Scatter“ gausite 3 sukimus, už 4 – 4, o už 5 – 5 papildomus sukimus. Be to, nemokamų sukimų metu pasirodę deimantai yra kaupiami. Kas kartą surinkus penkis deimantus, mažiausiai vienas iš būgnų bus užpildytas „Wild“ simboliais. Nemokamus sukimus galima pakartotinai aktyvuoti neribotą kiekį kartų. Nemokamų sukimų metu galite laimėti x5000 savo statymo!

Santrauka

Tai spalvingas ir įtraukiantis žaidimas, kuris idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek reguliariai žaidžiantiems žaidėjams. Giliai įkvėpkite ir pasinerkite į nuostabų povandeninį pasaulį, kuriame sutiksite ne tik daugybę vandens būtybių, bet ir pačią undinėlę! Išbandykite „Mermaid’s Diamond“ žaidimą nemokamai mūsų svetainėje.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.