„Lord of the Ocean“ lošimo automatas, kurį 2013 m. sukūrė „Novomatic“, yra 5 būgnų ir 10 išmokų linijų kazino automatas, paremtas graikų mitologija ir šiek tiek primenantis kitą klasikinį žaidimą – „Book of Ra“. Čia atgimsta paslaptinga graikų mitologija ir vyriausiasis jūrų dievas bei valdovas – Poseidonas.
Grafiškai jis yra vienas patraukliausių lošimo automatų, siūlančių rafinuotą dizainą ir aukštos kokybės garso efektus. Čia dėmesį patrauks ne tik klasikiniai kortų simboliai, bet ir lobių skrynios, vartai, kariai, undinės ir, žinoma, pats Poseidonas.

Be abejonės, „Lord of the Ocean“ vyrauja vandens tematika. Pasinerk į paslaptingą ir spalvingą vandens pasaulį, kuriame tavęs laukia nuotykiai ir puikūs prizai.

Kaip ir daugelyje lošimų automatų, galėsi rinktis norimą statymo sumą ir išmokų linijų skaičių. Taip pat galėsi automatiškai sukti būgnus ir pasinaudoti rizikos žaidimu (angl. gamble), kur turėsi atspėti kortos spalvą. Jei pavyks, savo laimėjimą padvigubinsi.

Lošimo automato „Lord of the Ocean“ funkcijos

Šiame žaidime daugiausiai dėmesio nusipelno sklaidos (angl. Scatter) simbolis, kurį čia vaizduoja auksiniai vartai. Jei šis simbolis ant būgnų pasirodys mažiausiai tris kartus, laimėsi 10 nemokamų sukimų. Žaidėjai, kuriems šypsosi sėkmė, gali laimėti papildomų sukimų nemokamų lošimų metu.

Bet tai dar ne viskas. Šios funkcijos metu taip pat bus atsitiktinai suteiktas specialus išsiplečiantis simbolis, kuris padidins laimėjimo tikimybę. Kai šis specialus simbolis bent tris kartus pasirodys ant būgnų, visi aplinkiniai kvadratai parodys tą patį simbolį, o tu gausi laimėjimų iš visų išmokų linijų.

Jei ypatingai lydėtų sėkmė ir per visą ekraną atsirastų pats Poseidonas, laimėtum už savo pradinį statymą 5000 kartų didesnį laimėjimą. O jei statytum maksimalią sumą, t.y. 100 monetų, gautum net 50 000 monetų išmokėjimą.

Pats jūrų valdovas Poseidonas atlieka „Wild“ simbolio funkciją. Jis pakeičia visus kitus simbolius, išskyrus „Scatter“. Už 5 „Wild“ simbolius aktyvioje išmokų linijoje gali laimėti 10000 monetų.

Šis lošimo automatas taip pat turi „Gamble“ funkciją (rizikos žaidimas), kurią gali aktyvuoti po kiekvieno laimėjimo bazinio žaidimo metu. Tau reikės atspėti sekančios kortos spalvą. Jei tau pasiseks, turėsi galimybę padvigubinti savo laimėjimą. Spėti leidžiama penkis kartus iš eilės. Jei suklysi, viską praloši ir grįši į pagrindinį žaidimo režimą.

Santrauka

Šį video lošimo automatą pirmiausia galite išbandyti nemokamai. Grafika ir garso efektai iš tiesų aukštos kokybės, o tema – įtraukianti ir dar gana nenuvalkiota. Nors specialių funkcijų ir premijų gausa šis žaidimas tikrai nenustebins, tačiau dosnių laimėjimų galima tikėtis.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.