Jungle Spirit žaidimo

Tai – žaidimas, kuris puikiai tiks mėgstantiems laukinę gamtą, gyvūnus, išskirtinius augalus, netikėtumus bei pavojus. Beje, juo mėgautis galite ne tik naudodami kompiuterį, bet ir mobilųjį įrenginį. Tai – dar vienas garsios kompanijos NetEnt kūrinys. Tačiau pieš užbėgant už akių, reikėtų pasakyti, kad būtent šis žaidimas yra ypač palankiai vertinamas bei labai mėgstamas dėlto, jog  premijos (sėkmės atveju) suteikia labai daug pinginės vertės.

Žaidimo tema

Džiunglių tema visada buvo viena labiausiai dominančių, galbūt todėl, kad daugeliui tai siejasi su egzotika, nepasiekiamumu, visiškai kitokia erdve, nei įprasta. Taigi, nieko keista, kodėl ir žaidimai, kurie siejasi su šia tema, taip pat sulaukia labai didelio susidomėjimo. Vos 2017 metais pasirodęs žaidimas, greitai išpopuliarėjo. Šiame žaidime galite džiaugtis ne tik išskirtinai atrodančia aplinka, bet ir daugybe džiunglių motyvų. Išvysite daug egzotiškų vaizdų, kurių nepatysite jokiame kitame žaidime.

Kaip žaisti?

Šiame žaidime rasite 5 rites bei net 243 mokėjimo eilutes. Taigi, belieka tik pridurti, kad būtent šiame žaidime jūs turite ypač daug šansų laimėti. Minimali monetos vertė yra 0,01; maksimali – 1. Sutiksite gyvūnų, tokių meška, kobra, tigras bei raidžių simbolius.

Premijos ir nemokami sukimai

Neretai yra sakoma, kad niekada negali žinoti, kokią staigmeną pateiks džiunglės. Vis dėlto, kuomet kalbame apie šį žaidimą, reikia pabrėžti, kad galime tikėtis tik pačių maloniausių staigmenų, kadangi, sėkmės atveju jūsų laimėjimas gali didėti net 1024 kartus. Tad belieka tik daryti išvadą, kad Jungle Spirit yra ypač dosnus premijų atžvilgiu žaidimas.

Išvados

Tiems, kurie pasiilgo išskirtinių vaizdų, laukinės gamtos motyvų, šis žaidimas tik kuo puikiausiai. Na, o RTP siekia 96, 47 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.