„Jumanji“ lošimo automatas yra pasirengęs jus transportuoti į magijos ir nuotykių kupiną pasaulį. Šį video lošimo automatą sukūrė gerai pasaulyje žinomi programinės įrangos kūrėjai „NetEnt“. Tai 5 būgnų lošimo automatas, turintis 36 išmokančias linijas. Šio video lošimo automato kūrėjus įkvėpė originalus „Džiumandži“ filmas, kuris buvo sukurtas 1995-aisiais metais. Sukite lošimo automato būgnus savo malonumui arba už tikrus pinigus, ir išdrįskite įžengti į Džiumandži pasaulį.

Lošimo automato charakteristika

Programinės įrangos teikėjas: „NetEnt“
Būgnai: 5
Laiminčios linijos: 36
Išleidimo metai: 2018 m.
RTP: 96,33%
Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
Specialios funkcijos: „Wild“ ir „Scatter“ simboliai, nemokami sukimai

Kaip žaisti?

Prieš pradėdami žaisti „Jumanji“, nustatykite pageidaujamą lygį, monetų vertę ir statomą sumą (mažiausia suma – 0,10 €, o didžiausia – 200€). Galite pasirinkti automatinį žaidimą arba būgnus sukti patys. Taip pat galite pasirinkti maksimalų statymą (angl. Max bet). Prieš pradedant žaisti, visuomet nusistatykite pageidaujamus limitus.

Lošimo automato „Jumanji“ funkcijos

„Jumanji“ yra labai smagus ir įdomus žaidimas, kuriame rasite daugybę įvairių funkcijų. „NetEnt“ tikrai nustebino visus savo gerbėjus, nes į šį žaidimą įtraukė ne vieną ir ne tris specialias funkcijas, o net dešimt skirtingų funkcijų, kurios žaidėjams žada suteikti įspūdingą patirtį ir puikių laimėjimų. Čia žaidėjų laukia keturios skirtingos nemokamų sukimų versijos, „Mystery“ funkcija, trys skirtingos „Wild“ funkcijos ir dar daugiau.

Dabar trumpai apžvelkime specialias žaidimo funkcijas:

  • „Sticky Vines“ funkcija suteikia pakartotinių sukimų, kurie padidina jūsų laimėjimą. Visi simboliai, kurie yra laimėjusio derinio dalis, prilimpa prie būgnų su kitais besisukančiais simboliais. Būgnai pakartotinai sukasi tol, kol sudaromas laimingas simbolių derinys.
  • Aktyvavus „Monsoon Wilds“ funkciją, vienas ar daugiau būgnų visiškai pasidengs „Wild“ simboliais, o būgnai toliau suksis.
  • „Monkey Mayhem“ funkcija suteiks laimėjimą, kai būgnai sustos. Tuomet visi ant būgnų esantys simboliai atsitiktinai susimaišys, taip sukurdami garantuotą laimėjimą.
  • Aktyvavus „Wild Stampede“ funkciją, besisukant būgnams į ekraną išbėgs raganosiai, kurie paliks nuo 4 iki 9 „Wild“ simbolių.
  • Aktyvavus „Board Game“ funkciją (reikia surinkti 3 ir daugiau „Scatter“ simbolių, kuriuos vaizduoja Džiumanždi žaidimo lenta), turėsite ridenti 2 kauliukus ir atitinkamai su pasirinkta figūrėle judėti žaidimo lentoje. 3, 4 arba 5 „Scatter“ simboliai atitinkamai suteiks 6, 7 arba 8 kauliukų ridenimus. Galite laimėti 1 iš 4 nemokamų sukimų funkcijų, „Mystery“ funkciją, papildomų kauliukų ridenimų arba piniginių prizų. Čia galima laimėti 4 rūšių nemokamus sukimus:
  1. „Vines“ nemokamų sukimų funkcija suteikia 10 nemokamų sukimų. Surinkus laimingą simbolių derinį, gaunate pakartotinį sukimą.
  2. „Monsoon“ nemokamų sukimų funkcija suteikia 7 nemokamus sukimus su „Monsoon Wilds“ funkcija.
  3. „Monkey“ nemokamų sukimų funkcija suteikia 6 nemokamus sukimus su „Monkey Mayhem“ funkcija. Tai reiškia, kad simboliai atsitiktinai susimaišo, kad garantuotai laimėtumėte kiekvieno sukimo metu.
  4. „Stampede“ nemokamų sukimų funkcija, veikianti kartu su „Wild Stampede“, suteikia 5 nemokamus sukimus (kiekvieno sukimo metu pridedama nuo 4 iki 9 „Wild“ simbolių).
  5. Aktyvavus „Mystery“ funkciją, „Jumanji Circle“ parodys nemokamų sukimų funkcijas, piniginius laimėjimus (nuo x2 iki x10 jūsų statymo) ir 2 papildomus kauliukus. Karuselė suksis, o žaidėjas gaus vieną iš minėtų prizų, ant kurio sustos karuselė.

Santrauka

Šį nepaprastą žaidimą yra verta žaisti, net jei niekada nematėte filmo. Pasinerkite į „Jumanji“ lošimo automato visatą ir išgelbėkite šį stebuklingą pasaulį nuo tykančių pavojų. Žaidimas pasižymi puikiais garso ir vaizdo efektais, o kur dar visa galybė patrauklių premijų ir specialių funkcijų.

Jūs galite mėgautis šiuo žaidimu staliniuose kompiuteriuose arba jį žaisti „iPhone“, „iPad“, „Android“ ir „Windows“ mobiliuosiuose įrenginiuose.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.