Jimi Hendrix žaidimo aprašymas

Su džiaugsmu prisimenate garsųjį Jimi Hendrix? Tuomet turime jums puikių naujienų.

Žaidimo tema

Yra garsių asmenybių, kurios žavi savo pasiekimais bei įsitikinimais, tad, nieko keista, kad turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Na, o pastarieji šias garsenybes nori matyti visur ir visada. Taigi, nieko keista, kad apie jas kuriami filmai, reklamos, o taip pat ir žaidimai. Šis žaidimas – taip pat ne išimtis: būtent jis yra kitas garsiam JAV gitaristui, dainų autoriui, dainininkui bei prodiuseriui Jimi Hendrix. Tad, jei ir jus žavi ši talentinga asmenybė, tokiu atveju būtinai sužaiskite ir šį žaidimą. Be to, visas žaidimas yra papildytas puikiais muzikos garsais.

Kaip žaisti?

Šiame žaidime rasite 5 rites bei 20 mokėjimo eilučių. 2016 metais pasirodęs žaidimas yra pritaikytas ne tik kompiuteriams, bet ir mobiliesiems įrenginiams.

Premijos ir nemokami sukimai

Kalbant apie premijas bei papildomas galimybes laimėti, reikia pastebėti, kad Jimi Hendrix  iš tiesų maloniai stebina. Visų pirma, šis žaidimas jums gali padovanoti nemokamų sukimų – jei pamatysite atitinkamus simbolius, tai reikš, kad jums bus suteikti 3 nemokami sukimai. Galima ir Solo multiplier funkcija. Sėkmės atveju, ji padidins jūsų laimėjimą nuo 4 iki 10 kartų. Na, o Encore funkcija jums gali padovanoti net 10 nemokamų sukimų. Tačiau net ir tai dar ne viskas – galimas ir Crowd Pleaser Bonus game, kuris jums padovanos įvairių monetų. Kaip matyti, jūsų laukia daug puikių pasirinkimų, tad galimybės laimėti yra kur kas didesnės, nei jums gali atrodyti iš pirmo karto.

Išvados

Tai – žaidimas, kuris skirtas prisiminti talentingąjį Jimi Hendrix. Prisiminkite šią garsią asmenybę ir  jūs. Beje, šio žaidimo RTP siekia 96, 9 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.