Neseniai (2019 m. gegužės 23 d.) pasirodęs „Yggdrasil“ kūrėjų video lošimo automatas „Jackpot Raiders“ kviečia pasinerti į nuotykius ir atrasti paslėptus lobius. Šis žaidimas ypač tinka nuotykius mėgstantiems žaidėjams. Žinoma, prieš pradedant kelionę, reiktų išsamiau susipažinti su šiuo žaidimu ir jo galimybėmis. Tad nieko nelaukę pradėkime apžvalgą.

Tai 5 būgnų video lošimo automatas, turintis 3 eilutes ir 20 laiminčių linijų. Rinkdami žemėlapius ir patekdami į naujus pasaulius, palaipsniui galite padidinti savo vidutinį išmokėjimą. Jei surinksite pakankamai žemėlapių, dėka džekpotų ir nemokamų sukimų galėsite tikėtis puikių išmokų. Taip pat turėtumėte žinoti, kad tai yra žemo nepastovumo lošimo automatas, todėl galite dažniau tikėtis mažesnių laimėjimų.

Maži statymai, dideli džekpotai

„Jackpot Raiders“ lošimo automato RTP yra 96,3%. Mažiausia statymo suma yra 0,10€, o didžiausia – 40€. Pasirinkę maksimalų statymą galėsite varžytis dėl 20000 eurų vertės kaupiamojo fondo. Nuo kiekvieno sukimo 3,8% patenka į 5 progresinių džekpotų fondus, kuriuos galima laimėti tik nemokamų lošimų metu. Šis žaidimas siūlo net penkis kaupiamuosius fondus:

 1. „Forgotten Jackpot“ – 40€;
 2. „Rare Jackpot“ – 200€;
 3. „Mythical Jackpot“ – 600€;
 4. „Ancient Jackpot“ – 1500€;
 5. „Legendary Jackpot“ – 15 000€.

„Jackpot Raiders“ simboliai

Žinoma, aukščiausią vertę turi tyrinėtojų / nuotykių ieškotojų simboliai. Norėdami laimėti, turite surinkti nuo 3 iki 5 identiškų simbolių laiminčioje linijoje:

 • „Scatter“ simbolis – išmoka 500x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje;
 • Sam – išmoka 200x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje;
 • Sir Bear – išmoka 100x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje;
 • Skrybėlė – išmoka 50x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje;
 • Kuprinė – išmoka 37,5x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje;
 • Žemos vertės simboliai išmoka tarp 10x ir 6,5x už 5 vienodus simbolius laiminčioje linijoje.

2 premijos ir 2 nemokamų sukimų funkcijos

Žaidime galima gauti nemokamų sukimų. Žaidžiant nemokamus lošimus, galima laimėti grynųjų pinigų ir daugiklių. Šiame žaidime yra dviejų tipų nemokami lošimai: „Jackpot“ ir „Sunken City“.

Pavyzdžiui, jei išsuksite du ar daugiau „Scatter“ simbolių, kuriuos čia vaizduoja kompasas, aktyvuosis „pick and click“ mini skrynių žaidimas. Šiose skryniose galite rasti daugybę turtų, įskaitant premijinius žemėlapius, momentinius prizus ir dešimt nemokamų „Jackpot“ sukimų. Jei surasite sukimus, jūs ne tik gausite 10 sukimų ir galimybę laimėti iki 10 000 monetų, bet ir 3X daugiklį.

Penkios senovės relikvijos inicijuos „Sunken City“ nemokamus sukimus. Ši funkcija taip pat suteikia 10 nemokamų sukimų, tačiau daugiklis yra kur kas didesnis – visi jūsų laimėjimai bus padauginti x10.

Jei išsuksite du ar daugiau „Scatter“ simbolių, aktyvuosis „Treasure Hunt“ premijinis lošimas arba „Jackpot“ nemokamų lošimų funkcija. Už penkis „Scatter“ gausite išmokėjimą iki 500 kartų didesnį nei jūsų pradinis statymas.

Maksimalus laimėjimas žaidžiant įprastu režimu yra 2000 kartų didesnis už jūsų statymą, tačiau jį galima laimėti tik „Sunken City“ nemokamų lošimų metu.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.