Guns n’ Roses žaidimo aprašymas

2016 metais pasirodęs žaidimas iš karto sulaukė nemenko susidomėjimo. Tikėtina, kad tam įtakos turėjo ir tai, kad žaidimas yra pritaikytas ne tik kompiuteriams, bet ir mobiliesiems įrenginiams.

Žaidimo tema

Ginklai ir rožės – atrodytų, šie du dalykai neturi nieko bendro tarpusavyje, tačiau būtent čia ir slypi visas šio žaidimo žavesys bei išskirtinumas. NetEnt kompanija visada garsėja kaip nepailstanti ieškant įdomių temų savo kūriniams, tad sprendimas sujungti ginklus bei ozes, tikai yra puikus. Na, o tai, kad ši idėja buvo tikrai šauni, įrodo ir faktas, kad šiandien Gun‘s and Roses žaidimas yra viena populiariausių. Taigi, jei pasiilgote ne tik romantiškos nuotaikos, bet ir pavojų, šis žaidimas jums tik kuo puikiausiai. Be to, reikia pastebėti ir tai, kad ypač daug pagyrų sulaukia ir šio žaidimo garso takelis, kuis neretai apibūdinamas, kaip ypač įtraukiantis bei stilingas, išsiskiriantis iš kitų. Būtent jį pirmiausia išgirsta šio žaidimo žaidėjai, ir, kaip jie patys tvirtina, jis nuteikia ypač optimistiškai.

Kaip žaisti?

Šis žaidimas turi 5 rites bei 20 mokėjimo eilučių. Minimalus statymas siekia 2 svarus sterlingus, tuo tarpu didžiausia suma yra 200 svarų sterlingų. Žaidime sutiksite tokius simbolius, kaip: A, K, Q, J, 10.

Premijos ir nemokami sukimai

Šis žaidimas džiugina ir dar dėl vienos priežasties – premijų rato. Taigi, kaip jau supratote, jūsų laukia įvairios premijos, o kokia bus tiksli jų nauda, priklausys nuo jūsų fortūnos. Jei jums ypač pasiseks, galite gauti net 10 nemokamų sukimų.

Išvados

Puikus žaidimas, tarpusavyje sujungiantis romantiką ir pavojus. Jo RTP siekia 96, 98 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.