2011 metais pasirodęs „Gonzo‘s Quest“ yra puikus video lošimo automatas, kurį sukūrė žaidimų programinės įrangos milžinė „NetEnt“.

„Gonzo‘s Quest“ yra 5 būgnų lošimo automatas, turintis 20 išmokančių linijų. Lošimo automato siužetas yra paremtas negailestingojo Naujojo pasaulio užkariautojo Gonsalo Pisaro (Gonzalo Pizzaro) istorija.

Keliaukite į griuvėsius Peru ir pasinerkite į neįtikėtinus nuotykius. „NetEnt“ dar labiau pasistengė nustebinti žaidėjus, sukurdama trumpą intro filmuką, kuris padės įsijausti į šią visą istoriją. Būtinai pažiūrėkite šį trumpą filmą prieš pradėdami sukti šio lošimo automato būgnus. Šį lošimo automatą galite išbandyti nemokamai arba iš karto žaisti iš tikrų pinigų.

Lošimo automato charakteristika

  • Programinės įrangos teikėjas: „NetEnt“
  • Būgnai: 5
  • Laiminčios linijos: 20
  • Išleidimo metai: 2011 m.
  • RTP: 96%
  • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
  • Specialios funkcijos: „Wild“ ir „Scatter“ simboliai, nemokami sukimai, daugikliai

Kaip žaisti?

Prieš pradėdami žaisti šį žaidimą, nustatykite pageidaujamą lygį, monetų vertę ir statomą sumą (mažiausia suma – 0,20£, o didžiausia – 50£). Galite pasirinkti automatinį žaidimą arba būgnus sukti patys. Taip pat galite pasirinkti maksimalų statymą (angl. Max bet). Surinkus laimingą simbolių derinį, tie simboliai sprogsta, o jų vietą pakeičia nauji.

Lošimo automato funkcijos

„Gonzo Quest“ siūlo keletą įdomių funkcijų, kurių įdomiausia – „Avalanche“ daugiklis. Iš esmės, lošimo aparato būgnai tarsi leidžiasi kaskadomis (primena krentančius akmenis). Šie daugikliai, kurie gali būti gali būti x1, x2, x3 ir x5, rodomi virš būgnų. Pirma „lavina“ suteikia x1 daugiklį, antra – x2 daugiklį, trečia – x3 daugiklį, o ketvirta ir tolimesnė lavinos – net x5 daugiklį.

Čia taip pat yra „Free Falls“ funkcija, kurią aktyvavus gausite 10 nemokamų sukimų ir iki x15 daugiklį. Norint aktyvuoti šią premijinę funkciją, turite išsukti 3 „Free Falls“ simbolius ant trijų iš eilės esančių būgnų. Kas kartą laimėjus, daugiklis didėja tokia seka: nuo 3x iki 6x ir nuo 9x iki 15x. Be to, žaidžiant premijos režimu galima pakartotinai laimėti nemokamų sukimų.

Santrauka

„Gonzo Quest“ – tai vienas geriausių ir žinomiausių „NetEnt“ kūrėjų lošimų automatų, kuris ypač populiarius Skandinavijos šalyse ir Jungtinėje Karalystėje. Nors tai nėra naujas žaidimas, tačiau jo populiarumas dar tikrai neblėsta ir šiandien.

„Gonzo Quest“ yra visiškai suderinamas su „Android“ ir „iOS“ įrenginiais, taip pat puikiai veikia su „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis.

„Gonzo Quest“ teorinis RTP yra 96%, todėl jis patenka į vidutinio ir didelio nepastovumo lošimo automatų kategoriją. Grafika ir garso efektai yra puikūs, o lošimo automato būgnai sukasi tiesiog unikaliai. Šis lošimo automatas turi daug privalumų, todėl jį rekomenduojame išbandyti visiems žaidėjams. Jei bijote rizikuoti savo pinigais, pirmiausia išbandykite nemokamai.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.