Kartais susiduriame su lošimo automatais, pasižyminčiais itin aukštos kokybės grafiniais vaizdais, kuriuos galime prilyginti animaciniam filmui. Įsijunkite „Frozen Queen“ video lošimo automatą ir išvysite grafiką, kuri, mūsų manymu, netgi prilygsta „Disney and Co“ kūriniams. Poliarinių lokių ir lapių, baltųjų pelėdų ir Sibiro tigrų simboliai yra tokie tikroviški, kad sunkiai galime atskirti, ar tai kompiuterio sukurti vaizdai, ar tikros nuotraukos.

Šio 81 laimėjimo būdą siūlančio 4 būgnų video lošimo automato veiksmas vyksta žiemos stebuklų šalyje, kur iš kalnų kyla ledo pilys, o ekrano apačioje klaidžioja poliariniai lokiai. Šis žaidimas ne tik atrodo stulbinančiai, bet ir siūlo keletą premijinių funkcijų, įskaitant nemokamus sukimus, kurių metu pasirodo paslaptingoji ledo karalienė.

Slovakijoje įsikūrusi žaidimų programinės įrangos kūrimo studija „Tom Horn Gaming“ pasižymi puikia reputacija, o „Frozen Queen“ žaidimas greičiausiai tik dar labiau sustiprins šį bendrovės įvaizdį. Šis žaidimas sukurtas HTML5 formatu, todėl jį galima žaisti staliniuose kompiuteriuose, „iPhone“, „iPad“, taip pat „Windows“ ir „Android“ operacinėse platformose.

Mažiausias statymas yra 0,10 Eur už sukimą, o didžiausias – 100 Eur. Čia galima laimėti net 32x savo pradinio statymo. Tai žemo nepastovumo lošimo automatas, siūlantis nemažą grąžą žaidėjams ir gana dažnas išmokas. Laimėjimai galioja tik iš kairės į dešinę. Taip pat galima atlikti maksimalų statymą (ang. Max bet) ir rinktis automatinį žaidimą (angl. Autoplay).

Lošimo automato charakteristika

Programinės įrangos teikėjas: „Tom Horn Gaming“

Būgnai: 4

Laiminčios linijos: 81

Išleidimo metai: 2019 m.

RTP: 96,00%

Lošimo automato tipas: video lošimo automatas

Specialios funkcijos: nemokami sukimai, išsiplečiantis simbolis, „Wild“ simbolis

„Frozen Queen“ lošimo automato funkcijos

Dabar šiek tiek išsamiau aptarkime pagrindines „Frozen Queen“ lošimo automato funkcijas. Pats dosniausias simbolis šiame žaidime yra Sibiro tigras. Pagrindiniame žaidime šis nuostabus gyvūnas yra vertas 8x pradinio statymo, jei atsiranda ant pirmo, antro ir trečio būgnų. Jei šis Sibiro gyvūnas pasirodys ant visų keturių būgnų, tuomet žaidėjo pradinis statymas bus padidintas net 16 kartų.

Stebuklingas kristalas veikia kaip laukinis („Wild“) simbolis, kuris, jei reikia, pakeičia kitus simbolius, kad būtų sudarytos laiminčios linijos. Šis simbolis pats savaime nieko neišmoka. Jei vieno sukimo metu pasirodys du laukiniai simboliai, žaidėjas gaus 10 nemokamų sukimų ir galimybę sudaryti dar daugiau laiminčių kombinacijų.

Nemokamų sukimų metu ledo karalienė virsta penktu būgnu, o žaidime atsiranda dar daugiau būdų laimėti – net 243. Ledo karalienė taip pat yra prilimpantis laukinis simbolis, kuris yra užrakinamas visiems 10 nemokamų sukimų.

Vienintelis nemokamų sukimų žaidimo neigiamas aspektas yra tas, kad jų negalima pakartotinai aktyvuoti. Taigi, išnaudojus visus dešimt sukimų, būsite sugrąžinti į pagrindinį žaidimą.

Santrauka

„Frozen Queen“ yra puikaus dizaino žaidimas, kuris turėtų patikti aukštos kokybės grafiką vertinantiems žaidėjams. Pagrindinio žaidimo metu galite laimėti 32x savo pradinio statymo, tačiau tikros žiemos linksmybės prasideda nemokamų sukimų metu, kur pasirodo pati ledo karalienė. Šiame žaidimo režime turėsite dar daugiau šansų sudaryti laiminčių derinių. Žinoma, prieš rizikuojant savo pinigais, šį žaidimą pirmiausia galite išbandyti nemokamai.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.