„Dazzle Me“ yra 5 būgnų ir 76 išmokų linijų video lošimo automatas, kurį sukūrė „Net Entertainment“ žaidimų programinės įrangos kūrėjai. „Dazzle Me“ tema – žėrintys deimantai. Laimėjus, pradeda mirksėti išmokanti linija. Šį „NetEnt“ žaidimą galite išbandyti nemokamai tiesiog čia arba patinkančiame online kazino, kuris siūlo minėto kūrėjo lošimo automatus.

Norint žaisti šį žaidimą, pakanka turėti kompiuterį, planšetę arba mobilųjį įrenginį, ir, žinoma, internetą. Statymai prasideda vos nuo 0,01. Paspaudę „Level +/-“ galite nustatyti monetų skaičių vienoje eilutėje. Taip pat yra galimybė pasirinkti automatinį būgnų sukimą (angl. auto play) ir atlikti maksimalų statymą (angl. max bet).

Kalbant apie lošimo automato funkcijas, reikia pasakyti, kad šis žaidimas turi kai ką įdomaus pasiūlyti žaidėjams. Nemokamų sukimų režime rasite dar vieną papildomą funkciją – „Linked reels“ (sujungti/susieti būgnai), kurią galima rasti ir kituose populiariuose „NetEnt“ lošimų automatuose. Taip pat susidursite su „Dazzling Wild Reels“ ir nemokamų sukimų funkcija.

„Dazzle Me“ lošimo automato funkcijos

Dabar šiek tiek išsamiau aptarkime pagrindines „Dazzle Me“ lošimo automato funkcijas. „Dazzling Wild Reels“ yra pagrindinio žaidimo metu atsitiktinai suaktyvinamas premijinis raundas. Nuo vieno iki penkių būgnų visiškai atsitiktinai tampa laukiniais. Tai gali padėti sukurti daugiau laiminčių kombinacijų ir, žinoma, laimėti daugiau pinigų.

Nemokamų sukimų funkcija aktyvuojasi, kai bet kur ant būgnų pasirodo ne mažiau nei trys „Scatter“ simboliai. „Scatter“ vaizduoja simbolis, ant kurio užrašyti žodžiai „Free Spins“. 3 sklaidos simboliai suteiks 8 nemokamus sukimus, 4 simboliai – 12 nemokamų sukimų, o 5 – net 16 nemokamų sukimų.

„Linked Reels“ funkcija galima tik nemokamų sukimų metu. Kiekvieno sukimo pradžioje identiški ir susieti būgnai atsiranda šalia, bet kur ant 1-4 būgnų. Dešinysis būgnas yra kairiojo būgno kopija. Susieti yra 1 ir 2 būgnai bei 3 ir 4 būgnai.

Santrauka

„Dazzle Me“ yra greito tempo žaidimas, kuris labai primena „Twin Spin“, „Starburst“ ir „Neon Staxx“ lošimų automatus. Ko gero, daugiausiai laimėsite pagrindinio žaidimo metu, tačiau nemokamų sukimų režime laukia kur kas didesni išmokėjimai. Pagrindiniame žaidime jūs galite laimėti iki 10 kartų už savo pradinį statymą didesnį laimėjimą, o nemokamų sukimų metu – net iki 760 kartų už savo pradinį statymą didesnį laimėjimą.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.