Tai kiek neįprastas video lošimo automatas Azijos tematika, kuris stebina neįprasta būgnų konfigūracija ir malonia ausiai Rytų muzika. „iSoftBet“, pirmaujantys internetinių ir mobiliųjų kazino programinės įrangos tiekėjai, 2018 m. rugsėjo mėn. pristatė novatorišką video lošimo automatą „Dalai Panda“.

Bazinis žaidimo veiksmas vyksta dviejuose 3×3 būgnuose, kurių kiekvienas siūlo po 27 laimėjimo būdus. Aktyvavus nemokamus sukimus, būgnai susijungs tarpusavyje, kad būtų galima sudaryti net 729 laiminčius derinius. Mažiausia statymo suma yra 0,30 monetų.

Bet kurio sukimo metu panda gali šiek tiek pakilti į viršų ir iš savo rankų paleisti du arba tris „Wild“ simbolius, kuriuos čia vaizduoja bambukai.

Lošimo automato „Dalai Panda“ funkcijos

„Dalai Panda“ yra kiek neįprastas, nuotaikingas ir įdomus žaidimas, kurio pagrindinis veikėjas – panda.

Šiame video lošimo automate rasite įvairių funkcijų, įskaitant „Wild“, besiplečiančius ir papildomus „Wild“, daugiklius, nemokamus sukimus, „Scatter“ simbolius. „Dalai Panda“ susideda iš dviejų atskirų būgnų rinkinių, kurie tuo pačiu metu sukasi. Tokiu būdu žaidėjams suteikiama dvigubai didesnė galimybė laimėti.

Būgnų apačioje yra auksinė puodynė – tai nemokamų sukimų bankas. Pradėjus žaidimą, šioje puodynėje yra penki nemokami sukimai. Sudarius laiminčią kombinaciją ant abiejų būgnų, bus pridėtas nemokamas sukimas.

Surinkus tris premijos simbolius, aktyvuosite nemokamus sukimus. Jų metų galite gauti dar 50 papildomų nemokamų sukimų, jei išsuksite daugiau „Scatter“ simbolių.

Dabar trumpai apžvelkime pagrindines specialias lošimo automato „Dalai Panda“ funkcijas:

  • „Wild“ simbolis pakeičia visus kitus simbolius, išskyrus „Scatter“ ir premijos simbolius. Žinoma, tai nieko naujo, nes taip veikia visi klasikiniai laukiniai simboliai.
  • „Scatter“ simboliai suteikia nemokamų lošimų (tai premijinis lošimas). Funkcijos metu būgnai susijungia, kad sudarytų vieną didelį būgnų rinkinį su šimtais išmokančių linijų.
  • x2 daugiklis. Šiame žaidime taip pat galima gauti x2 daugiklį, kuris padaugins jūsų laimėjimus du kartus. Ši funkcija, kaip ir papildomi bei besiplečiantys „Wild“ simboliai, veikia nemokamų lošimų metu.

Santrauka

Tai neįprastas ir modernus video lošimo automatas, kurį rekomenduojame išbandyti. Pirmiausiai jį galite išbandyti nemokamai. Tuomet bus lengviau nuspręsti, ar norite tęsti žaidimą žaidžiant iš tikrų pinigų. Jis puikiai veikia su visais įrenginiais. Šis įdomus internetinis žaidimas yra HTML5, todėl nereikia parsisiųsti jokios programinės įrangos. Žaidime laukia daug įdomių funkcijų ir puikių laimėjimų.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.