Dar 2005 m. išleistą legendinį „Novomatic“ video lošimo automatą „Columbus Deluxe“ sudaro 5 būgnai ir 10 laiminčių linijų. Šio žaidimo tema: garsioji Kristupo Kolumbo kelionė jūra, į kurią žymusis italų jūrininkas, tarnavęs Ispanijai, leidosi tikėdamasis pasiekti Indiją vakarų keliu. Pirmosios savo kelionės metu, kurią rėmė pati Ispanijos karalienė Izabelė, Kolumbas atrado Ameriką, kurioje jo ir įgulos laukė daugybė turtų ir lobių.

Tikėkimės, kad jums taip pat šypsosis sėkmė ir laimėsite puikių prizų žaisdami šį įdomų ir įtraukiantį žaidimą nuotykių tematika. „Columbus Deluxe“ žaidimas yra praturtintas 3 „Scatter“ ir „Wild“ simboliais, taip pat „Gamble“ ir nemokamų sukimų funkcijomis. Tai žemo-vidutinio nepastovumo video lošimo automatas. Tai reiškia, kad laimėjimai yra gana dažni, tačiau nedideli. Aktyvavus visas 10 linijų, minimali statymo suma yra 0,20 Eur, o maksimali – 100 Eur.

Lošimo automato charakteristika

  • Programinės įrangos teikėjas: „Novomatic“
  • Būgnai: 5
  • Laiminčios linijos: 10
  • Išleidimo metai: 2005 m.
  • RTP: 95,02%
  • Lošimo automato tipas: video lošimo automatas
  • Specialios funkcijos: nemokami sukimai, rizikos žaidimas „Wild“ simbolis, „Scatter“ simbolis, automatinio žaidimo funkcija

„Columbus Deluxe“ lošimo automato funkcijos

Vertingiausias šio žaidimo simbolis yra pats garsusis Amerikos atradėjas Kristupas Kolumbas. Surinkus 5 K. Kolumbo atvaizdus ant aktyvių laiminčių linijų, laimėsite 50 000 monetų, o vienu metu išsukti 5 karalienės Izabelės simboliai padės uždirbti 10 000 monetų. Tai antras pagal vertę simbolis.

K. Kolumbo laivai („Niña“, „Pinta“ ir „Santa Maria“) yra „Scatter“ simboliai. Jie gali atsirasti tik ant 1, 3 ir 5 būgnų. Laivų simboliai naudojami tik norint suaktyvinti nemokamų sukimų funkciją. Pats Kristupo Kolumbo simbolis yra „Wild“, todėl jis gali pakeisti visus kitus trūkstamus simbolius (išskyrus „Scatter“) laiminčioje linijoje.

Sėkmės atveju „Gamble“ funkcija (rizikos žaidimas) gali uždirbti nemažai pinigų. Sudarę laimintį derinį pagrindiniame žaidime, galite rinktis „Gamble“ funkciją. Jei teisingai atspėsite užverstos kortos spalvą, padvigubinsite savo laimėjimą, o jei prašausite – visko neteksite ir grįšite į pagrindinį žaidimo langą. Čia jūsų šansai yra nei maži, nei dideli – 50/50.

Nemokamų sukimų funkcija aktyvuojama vienu metu išsukus „Niña“ simbolį ant 1  būgno, „Pinta“ ant 3 būgno ir „Santa Maria“ ant 5 būgno. Tuomet gausite 10 nemokamų sukimų. Jei pakartotinai išsuksite tris „Scatter“ simbolius ant 1, 3 ir 5 būgnų, gausite 10 papildomų nemokamų sukimų. Aktyvuotos funkcijos metu „Scatter“ simboliai taip pat tampa papildomais laukiniais simboliais, todėl jie yra naudingi norint sudaryti laiminčius derinius.

Santrauka

„Columbus Deluxe“ yra legendinis „Novomatic“ žaidimų programinės įrangos kūrėjų darbas, kuris turėtų patikti aukštos kokybės grafiką vertinantiems ir smagius nuotykius dievinantiems žaidėjams. Pagrindinio žaidimo metu galite laimėti iki 50 000 monetų. Ši suma papildys jūsų lošimo sąskaitą, jei vienu metu ant būgnų išsuksite penkis K. Kolumbo simbolius. Žaidimas praturtintas nemokamais sukimais, „Scatter“ ir „Wild“ simboliais, bei rizikos žaidimu, kuris, sėkmės atveju, gali padvigubinti jūsų laimėjimą. KazinoKaralius komanda pirmiausia žaidimą rekomenduoja išbandyti nemokamai.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.