Book of Ra žaidimo aprašymas

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad Senovės Egiptas asocijuojasi su paslaptimi, didybe, tačiau daugeliui trūksta realių, tai įrodančių dalykų. Tačiau visai kas kita yra Novomatic sukurtas žaidimas Book of Ra.

Žaidimo tema

Būtent šis žaidimas pakvies jus pasinerti į Senovės Egipto pasaulį, pažinti jo tiesas, įminti įvairias paslaptis. Taigi, būtent šiame žaidime jūs rasite daug įdomių nuotykių, jūsų laukia netikėtumai. Jei ieškote tokio žaidimo, kurį žaisdami, kiekvieną minutę nežinotumėte, ko tikėtis, tai Book of Ra yra visa tai galintis suteikti pasirinkimas. Be to, žaidime gausu detalių, kurio būdingos būtent Senovės Egiptui. Tai – skarabėjai, sarkofagai ir t.t. Na, o šio žaidimo esmė yra surasti paslapčių knygą. Jei jums tai pavyks padaryti, tai galite tikėtis ypač pasakiškų turtų. Taip pat rasite puikios kokybės garsą, grafiką bei animacijas.

Kaip žaisti?

Žaidime rasite 5 rites bei 9 mokėjimo eilutes. Galite tikėtis įvairaus dydžio laimėjimų, tačiau svarbiausia taisyklė galioja, kaip ir visada – kuo daugiau statote, tuo daugiau galite laimėti. Tai –  klasikinis žaidimų automatas, tad puikiai tiks tiems, kurie tikisi įprastų sprendimų.

Premijos ir nemokami sukimai

Vis dėlto, reikėtų pažymėti, kad premijos bei nemokamų sukimų klausimu, šis žaidimas nėra labai dosnus. Viskas, ko galite tikėtis, tai – 10 nemokamų sukimų, kurie jūsų laukia sėkmės atveju.

Išvados

Tai – puikus žaidimas, visiems, kuriuos domina Egipto tema, ir, kurie, pasiilgo galimybės įminti įvairias paslaptis. Vis dėlto, taip pat reikia pastebėti, kad šis žaidimas, palyginus su kitais, pasižymi mažesniu, nei įprasta RTP. Jis siekia tik 92, 13 proc., tuo tarpu vidurkis siekia apie 96 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.