„Blood Suckers II“ yra 5 būgnų video lošimo automatas, turintis 25 išmokėjimo linijas. Šį populiarų video lošimo automatą sukūrė gerai pasaulyje žinomi programinės įrangos kūrėjai „NetEnt“, kuriuos įkvėpė mistiška vampyrų tema. Šis lošimo automatas pasižymi nuostabia grafika ir puikia fonine muzika. Jis taip pat primena siužetą iš filmo „Van Helsingas“, kur pagrindinis herojus susitinka su požemio karalystės būtybėmis. Šį žaidimą galite išbandyti nemokamai arba žaisti iš tikrų pinigų.

Jau pasirodė nauja karta kraujasiurbių, kurie nekenčia česnako ir dievina tamsą. Pasiruoškite ir jūs pasinerti į nuotykius.

Lošimo automato „Blood Suckers II“ funkcijos

„Blood Suckers II“ yra labai smagus ir įdomus žaidimas, kurio pagrindinė veikėja – seksualioji vampyrė Amalia. Ši jauna ir drąsi vampyrė atvyksta į savo vampyrų medžiotojų nužudytų protėvių pilį, kad surastų jų paslėptą lobį. Ji tikra arbaleto meistrė, todėl jos niekas nesustabdys ieškant paslėpto lobio.

Šiame video lošimo automate rasite daugybę įvairių funkcijų, įskaitant „Wild“, „Blood Rose“ nemokamus sukimus, „Hidden Treasure“ premijinį žaidimą ir dvi atsitiktines funkcijas: „Bonus Shot“ ir „Scatter Shot“.

Dabar trumpai apžvelkime specialias žaidimo funkcijas:

  • „Wild“ simbolis pakeičia visus kitus simbolius, išskyrus „Scatter“ ir premijos simbolius. Jis taip pat gali sudaryti laiminčias kombinacijas, jei išsuksite 2 ar daugiau „Wild“ simbolių laiminčioje linijoje. Jei toje pačioje laiminčioje linijoje iškris 5 tokie simboliai, laimėsite 10000.
  • „Scatter“ simbolis suteikia laimėjimą už 2 ir daugiau bet kur ant būgnų pagrindiniame žaidime ar „Blood Rose“ nemokamų sukimų lošime atsiradusius „Scatter“ simbolius.
  • „Blood Rose“ nemokamų sukimų funkcija aktyvuojasi, kai ant būgnų išsukate 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių. Tuomet gausite 10 nemokamų sukimų, o visi jūsų laimėjimai iš nemokamų lošimų bus padauginti iš 3. Šią funkciją galima įjungti pakartotinai, papildomai surinkus dar tris „Scatter“ simbolius.
  • Jei išsuksite tris premijos simbolius ant iš eilės esančių būgnų, pradedant nuo kairiausio, aktyvuosite „Hidden Treasure“ premijinį žaidimą. Jei funkciją aktyvuosite surinkę 4 premijos simbolius, visi monetų laimėjimai bus padvigubinti, o surinkus 5 premijos simbolius – patrigubinti. Šios funkcijos metu jums reikia rinktis karstus ir skrynias. Juos atidarius galite rasti piniginių laimėjimų, rakto simbolį, „Scatter“ simbolį arba demoną. Jei rasite 3 „Scatter“ simbolius, aktyvuosite nemokamus sukimus. Jei rasite raktą, jūs pereisite į kitą lygį. „Treasure“ laimėjimas paskutiniame lygyje yra lygus 1000 monetų, padaugintų iš statymo lygio. Pasirinkus demoną, lošimas baigiamas.
  • „Scatter Shot“ funkcija yra atsitiktinai įjungiama funkcija. Jei ji įjungiama, gali būti suteiktas vienas papildomas „Scatter“ simbolis, aktyvuojantis 10 sukimų.
  • Jei aktyvuojama „Bonus Shot“ funkcija, suteikiamas vienas papildomas premijos simbolis ant 1, 2 arba 3 būgno. Jūs žinosite, kada šios funkcijos aktyvuojamos, nes tada Amelia pradės šaudyti į būgnus.

Santrauka

Šį įtraukiantį žaidimą vampyrų tema labai įdomu žaisti. Pasinerkite į užburiančius nuotykius ir padėkite Amalia surasti paslėptus lobius. Šis video lošimo automatas pasižymi puikiais garso ir vaizdo efektais, o kur dar daugybė patrauklių premijų ir specialių funkcijų.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.