Asgardian Stones

Žaidimas Asgardian Stones –  ir jūsų dėmesio vertas ypač garsios kompanijos NetEnt kūrinys. Nuo 2018 metų vasario mėnesio yra pasiekiamas ir mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Žaidimo tema

Ne paslaptis, kad bet kurios religijos dievai gali tapti puikia  bei įtraukiančia tema kazino žaidimui. Ne išimtis yra ir Norvegų kultūros dievas Odinas bei jo buveinė – Asgardas. Būtent tai  ir yra pagrindinė šiai žaidimo tema. Šis žaidimas patiks visiems, kuriuos domina religija, mistika, paslaptys, mitologija, netikėtumai.

Kaip žaisti?

Žaidime rasite 5 rites bei 20 mokėjimo linijų. Minimalus statymas siekia 0,20 euro centų, tuo tarpu didžiausia statoma suma yra 200 eurų. Vienos monetos vertė gali siekti nuo 1 euro cento iki 1 euro. Dievų atvaizdai yra aukščiausios vertės, tuo tarpu simboliai Q, K, A yra mažesnės vertės. Visi šie simboliai gali pasirodyti kaip masyvios piktogramos, užimančios 2×2 ar 3×3 langelių laukelius.

Premijos ir nemokami sukimai

Laukiantys premijų, tikrai nenusivils šiuo žaidimu, kadangi jiems bus suteiktas ne vienas puikus šansas. Visų pirma, jūs galite laimėti piniginį prizą. Jei taip nutiks, gausite net 5 kartus daugiau pinigų, nei investavote. Tačiau ir tai dar ne viskas – net 3 kartus galėsite sukti premijų ratą.  Sėkmės atveju galite laimėti net 25 nemokamus sukimus.

Išvados

Tai – žaidimas, kuris tikrai patiks visiems, besidomintiems mistika religija. Dar daugiau, tai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie pasiilgo puikios kokybė grafikos, kadangi ekspertai jai skyrė patį aukščiausią – 100 proc. įvertinimą. Tačiau dar svarbiau tai, kad puikūs rodikliai laukia ne tik tuo atveju, kai kalbame apie ekspertų vertinimus, bet ir apie RTP, kadangi jis siekia 96, 4 proc.

Azartiniai lošimai turėtų teikti teigiamas emocijas, tačiau neretai jie sukelia priešingus jausmus ir priklausomybę. Siekiant išvengti neigiamų lošimo pasekmių, t.y. nuostolių ir priklausomybės nuo azartinių lošimų, būtina domėtis atsakingu lošimu ir neviršyti savo žaidimams skirto biudžeto. Niekada nerizikuokite savo ir savo artimųjų gerove dėl lošimo.