„Top Sport“ – tai vienas žinomiausių vardų Lietuvos lažybų ir internetinių lošimų rinkoje. Kompanijos istorija prasidėjo dar 2002-aisiais kuomet buvo atidarytas pirmasis lažybų punktas mūsų šalyje. Su metais kompanija sėkmingai plėtėsi ir tobulėjo, o šiai dienai pristato save ir kaip moderniausią ir didžiausią lošimų erdvę internete. Šiuo metu  Top Sport svetainėje yra siūlomas itin platus įvairių azartinių žaidimų pasirinkimas – jų siūloma beveik 200.  Top Sport “ didelį dėmesį skiria vartotojų duomenų apsaugai (informacijos konfidencialumą užtikrina SSL sertifikatas), o lošimus prižiūri Lietuvos lošimų reglamentai. Vos tik užsukus į šią internetinę svetainę pirmiausia sužavi unikalus dizainas, patogiai išdėstyti internetinio puslapio elementai, bei, žinoma, puiki grafika. Daugiau nei 200 skirtingų siūlomų žaidimų leidžia pasimėgauti tikrai įdomiu laisvalaikiu.

Žaidimai ir pramogos

„Top Sport“ džiugina kaip lietuviškai bendrovei itin dideliu lošimų automatų pasirinkimu. Šiuo metu yra populiariausi šie lošimų automatų žaidimai: „SLOTFATHER 2“, „4 SEASONS“, „MEGA GEMS“, „AFTER NIGHT FALLS“, „BIRDS!“, tačiau tuo pasirinkimo galimybės tikrai neapsiriboja. Azartiniai žaidimai svetainėje gali būti rūšiuojami pagal jų naujumą ar populiarumą, taip pat galėsite pasirinkti lošimo automatus, stalo žaidimus, video pokerį, ir t.t. Neradę jus dominančio žaidimo paprasčiausiai galėsite pasinaudoti paieška, kuri šioje svetainėje yra greita ir patogi. Šiuo metu „Top Sport“ internetinėje svetainėje yra siūloma rinktis iš daugiau nei 200 įvairių skirtingų žaidimų, tad kiekvienas vartotojas tikrai ras jam labiausiai patinkančius. Be to, šoniniame meniu galite matyti dienos laimėjimų topus ir taip sužinoti kurie automatai šiandien yra sėkmingiausi. Palanku tai, kad užsiregistravus lošimų automatus galima išbandyti nemokmai.

Live kazino galimybė

Top Sport siūlo galimybę prie kompiuterio pasijusti kaip  būnant prabangiausiuose Las Vegaso lošimų namuose. Stilingas interjeras, pokeris ir pačios gražiausios merginos iš „BETGAMESTV“ kiekvieną partiją paverčia ypatinga.

Žaidimai mobiliesiems telefonams

„Top Sport“ internetinė svetainė taip pat yra pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams. Didžioji dalis žaidimų yra pasiekimi naudojant telefonus ar planšetes su „Android“ arba „iOs“ operacinėmis sistemomis, todėl „Top Sport“ internetinės svetainės pramogomis galima mėgautis bet kur ir bet kada.

Pagalba

„Top Sport“ lošimų platformoje pagalba yra teikiama 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Dešinėje internetinio puslapio pusėje pasirinkę „Pagalba“ galėsite užduoti jums iškilusius klausimus, ir netrukus sulaukti atsakymo. Tai galima padaryti ir el. paštu: pagalba@topsport.lt arba telefonu: +370 37 409409

Įmokų ir išmokų dydžiai

Mokėjimai priimami naudojantis  „Master Card“, „Neteller“, „Visa“, „Skrill“, „giroPay“, „Payesera“, ar bankiniais pavedimais. Minimali įmokos suma tėra 3 eurai, o išbandyti lošimų automatus azarto mėgėjai gali ir be jokių investicijų gavę nemokamų sukimų už registraciją. Įprastai mokėjimai yra patvirtinami per porą valandų ( nedarbo dienomis mokant bankininiu pavedimu gali tekti lauti pirmadienio).  Svetainės vartotojams per parą leidžiama išgryninti  iki 500 € sumą (15 000 € per mėnesį). Naujokams yra siūlomos įvairios premijos, kurios yra nuolat atnaujinamos. Naujiems vartotojams siūlomos ne tik piniginės premijos, bet taip pat ir nemokama galimybė išbandyti įvairius lošimų automatus, kurie suteiks galimybę laimėti realių pinigų.

Išvados

„Top Sport“ patiks visiems, kurie nori išbandyti įvairius azartinius žaidimus. Iš daugiau nei 200 siūlomų žaidimų net ir patys išrankiausi azarto mylėtojai tikrai ras jiems labiausiai patinkančias pramogas, kurios padės tikrai smagiai praleisti laiką. Lošimų automatus svetainėje galima išbandyti nemokamai, o minimali įmoka siekia vos 3 eurus. Azarto mėgėjams nuolat siūlomos įvairios premijos, kurios gali būti išgryninamos įvykdžius tam tikras nustatytas sąlygas. Svetainėje 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę yra teikiama pagalba, tad iškilus tam tikriems neaiškumams visada galėsite pasikonsultuoti. Norėdami užsiregistruoti „Top Sport“ svetainėje tikrai nesugaišite daug laiko – siūloma greita registracija bei prisijungimas per socialinius tinklalapius.